Praca – Pomoc Nauczyciela

Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu nowoczesnego ale zarazem kameralnego przedszkola, to zapraszam do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@maligiganci.pl w tytule proszę wpisać „Rekrutacja – Nauczyciel Wspomagający”.

Wymagania:

  • realizowane studia kierunkowe: pedagogika, edukacja przedszkolna i/lub wczesnoszkolna
  • zamiłowanie do matematyki;
  • zaangażowanie i kreatywność podczas realizowania zajęć;
  • chęć do zdobywania wiedzy i uczenia się obsługi narzędzi wykorzystywanych podczas codziennej pracy z dziećmi (tablica interaktywna, podłoga interaktywna, robociki)
  • umiejętność współpracy z Wychowawcą grupy przedszkolnej
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność,
  • punktualność, sumienność, odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • kwalifikacje do nauczania dzieci w przedszkolu j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie dodatkowe: oligofrenopedagogika.
  • otwartość na nowe technologie
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • doświadczenie w pracy w przedszkolu
  • doświadczenie w pracy jako opiekun dzieci w wieku żłobkowym lub przedszkolnym
  • umiejętność gry na keyboard lub gitarze

Obowiązki:

  • codzienne dbanie o uśmiech na twarzy każdego dziecka
  • … oraz rodzica;
  • pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjno-wychowawczych;
  • realizacja postawionych celów,
  • zabiegi opiekuńczo-pielęgnacyjne
  • pomoc przy posiłkach;

Oferujemy:

  • niepowtarzalną okazję tworzenia:

– wymarzonego miejsca pracy;

– zgranego i przyjaznego zespołu;

  • nowocześnie wyposażone sale zabaw;
  • miłą atmosferę;
  • umowę o pracę;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.