Europe Code Week 2017 – zakończony

Europejski Tydzień Kodowania pod hasłem: Wpadnij i zachwyć się programowaniem zakończony.

Świetnie spędzony czas dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Kodowaliśmy drogę dla robota Dasha, pomogliśmy rozwiązać mu zagadki i wykonać matematyczne zadania: budowa z klocków mniejszych i większych sześcianów okazała się również wciągająca dla wszystkich niezależnie od wieku. Na koniec rysowaliśmy kolorowe ścieżki dla małych, wesołych Ozobotów.

Cel warsztatów został osiągnięty – uczestnicy zachwycenie kodowaniem i robotami ??

Warsztaty odbyły się w SP 16 W Siemianowicach Śląskich we współpracy z panią Beata Micke, nauczycielką tej szkoły oraz przy wsparciu rodzinki – pozdrowienia dla Ani i Bartka :).

 

#codeweek #otwarte pod hasłem: Wpadnij i zachwyć się programowaniem.Świetnie spędzony czas dzieci w wieku od 3 do 11 lat.Kodowaliśmy drogę dla robota Dasha, pomogliśmy rozwiązać mu zagadki i wykonać matematyczne zadania. Na koniec rysowaliśmy kolorowe ścieżki dla małych, wesołych Ozobotów.Cel warsztatów został osiągnięty – uczestnicy zachwycenie kodowaniem i robotami ??Warsztaty odbyły się w SP 16 W Siemianowicach Śląskich we współpracy z panią Beata Micke, nauczycielką tej szkoły.

Gepostet von Przedszkole Mali Giganci. Matematyka i kodowanie am Samstag, 21. Oktober 2017