Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu nowoczesnego ale zarazem kameralnego przedszkola, to zapraszam do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@supergiganci.pl w tytule proszę wpisać „Rekrutacja – Nauczyciel, wychowawca grupy przedszkolnej”.

Wymagania:

  • kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN (ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna);
  • doświadczenie 2 lata na stanowisku Nauczyciel Wychowawca grupy przedszkolnej lub w klasach 1-3;
  • zamiłowanie do matematyki;
  • zaangażowanie i kreatywność podczas realizowania zajęć;
  • chęć do zdobywania wiedzy i uczenia się obsługi narzędzi wykorzystywanych do prowadzenia zajęć z dziećmi (tablica interaktywna, podłoga interaktywna, robociki);
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność;
  • punktualność, sumienność, odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków;

Mile widziane:

  • kwalifikacje do nauczania dzieci w przedszkolu j. angielskiego lub j. niemieckiego;
  • wykształcenie dodatkowe: oligofrenopedagogika;
  • otwartość na nowe technologie;
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • umiejętność gry na keyboard lub gitarze;

Obowiązki:

  • codzienne dbanie o uśmiech na twarzy każdego dziecka;
  • … oraz rodzica;
  • prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych zgodnie z wybranym programem nauczania i profilem przedszkola;
  • realizacja postawionych celów; zabiegi opiekuńczo-pielęgnacyjne; pomoc przy posiłkach;

Oferujemy:

  • niepowtarzalną okazję tworzenia wymarzonego miejsca pracy i zgranego i przyjaznego zespołu;
  • nowocześnie wyposażone sale zabaw;
  • miłą atmosferę;
  • umowę o pracę;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.