Nasze cele

Celem jest przygotowanie silnego, pewnego siebie i swoich możliwości młodego człowieka.

Nie zapominam również o Rodzicach moich Małych Klientów. Moja placówka ma za zadanie pomóc Państwu w organizacji tygodnia pracy. Jestem elastyczna w podejściu do realizacji świadczonych usług.

Jednocześnie zadbam, abyście Państwo byli spokojni o bezpieczeństwo i rozwój Państwa Małych Gigantów, aby czas spędzony przez Państwa dzieci w Przedszkolu i Akademii był czasem szczęśliwego dzieciństwa.

Ideą przewodnią jest zaprzyjaźnienie dzieci z matematyką przed osiągnięciem wieku szkolnego, ale i również dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zadanie to, realizuję poprzez organizację zajęć rozwijających logiczne myślenie: szachy, kodowanie na dywanie, różnego rodzaju łamigłówki i gry logiczne.

Dzieci mogą tak samo łatwo nauczyć się matematyki jak i mówienia.

Dziecko uczy się poprawnej wymowy, bez uprzedniej nauki reguł gramatycznych. Podobnie jest z matematyką i kodowaniem. Dzięki zabawie z udziałem liczb, zbiorów, rytmów, działań i algorytmów dziecko samodzielnie poznaje rządzące nimi reguły.

W naszej placówce edukację matematyczną najmłodszych dzieci rozumiemy szeroko. Konieczne jest łączenie intensywnego rozwoju myślenia z kształtowaniem odporności emocjonalnej oraz ćwiczeniem, podczas różnych zabawach, posiadanych zdolności emocjonalnych.

Programowanie wykształca logiczne myślenie, umiejętność precyzyjnego prezentowania myśli i pomysłów oraz uczy organizacji pracy podczas rozwiązywania problemów i współpracy w grupie. Te wszystkie umiejętności są niezbędne w dorosłym życiu, niezależnie od profesji i zawodu jaki młody człowiek wybierze.

Rozwój Twojego Dziecka Rozwój Twojego Dziecka

Szczęśliwe Dziecko Szczęśliwe Dziecko

Rozwój Zdolności Matematycznych Rozwój Zdolności Matematycznych

Elementy Kodowania Elementy Kodowania

Spokojny Rodzic Spokojny Rodzic

Kreatywne Zajęcia        Kreatywne Zajęcia